KONDATOR Axessline Wireless Charger

KONDATOR Wireless Charger

Bevielis telefono pakrovėjas, namams ar biurui. Bevielių pakrovėjų gali būti keli variantai. Montuojamas tiesiai ant stralviršio ar po stalviršiu, tokiu atveju reiktų tik nurodyti ant stalviršio vietą, kur jis yra. Stalas lieka švarus ir minimalistinis.

KONDATOR Powerdot

KONDATOR Powerdot

Rozetė su 4 skylutėmis laidams. Tai patogus aksesuaras biuro darbo stalui, palaikant tvarką.

KONDATOR QuickClick CPU Holder

KONDATOR CPU Quick Click

Elegantiško dizaino kompiuterio laikiklis mažiems, lengviems kompiuteriams, kuriuos reikia dažnai perdėti į kitą vietą. Didžiausias kompiuterio svoris 15 kg. Kompiuterio plotis – 40-125mm, aukštis 225-435 mm.

KONDATOR LiftFix CPU Holder

KONDATOR CPU holder

Kompiuterio laikiklis su diržais. Tai yra patogus ir būtinas aksesuaras biuro darbo stalui, nes dirbančiam žmogui lengviau pasiekti kompiuterį, jį tvarkyti, bei lieka turščia grindų erdvė, kurią lengviau išvalyti. Diržų ilgis 1480 mm. Max laikomas svoris 40 kg.

KONDATOR Ochno Socket USB

KONDATOR Ochno Socket USB

USB lizdas montuojamas tiesiai į stalą. Lizdas tiesiogiai pajungiamas prie ochno darbastalio ar ochno conferencijų sistemos.

KONDATOR Diasonic LED Desk Lamp

KONDATOR Diasonic

Stalinė led lempa, pajungiama su USB jungtimi. Galima pajunti ir nuo telefono ar kompiuterio. Galima reguliuoti šviesos intensyvumą.

KONDATOR Axessline

KONDATOR Axessline

Pilnos komplektacijos revizinės durelės su rozečių bloku. Revizinės durelės atidaromos dviem kryptimis, todėl patogu juo naudotis visiems. Rozečių blokas su USB, HDMI ir kitomis jungtimis viename.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi