Profesionalų komanda moderniam bei funkcionaliam interjero dizainui

Mūsų patyrusi, kūrybinga ir motyvuota komanda jau daugiau kaip 10 metų įgyvendina komercinius ir visuomeninės paskirties interjero projektus visoje Europoje.

Laikydamiesi šiuolaikiško požiūrio į interjerą, pasirūpiname ne tik modernia koncepcija, bet ir interjero funkcionalumu, atsižvelgiame į jo paskirtį, kontekstą bei individualius kliento poreikius.

Interjero projektavimo paslaugos

Interjero konsultacija

Profesionalūs patarimai ir pagalba atskirais interjero projektavimo klausimais

Ieškote patarimo dėl pavienių interjero sprendimų, kaip erdvės išplanavimas ar apšvietimas, kitų interjero projektavimo aspektų? Mūsų komanda konsultuoja įvairiais interjero dizaino klausimais. Ši paslauga leidžia priimti protingą sprendimą tiems klientams, kurie jau turi savo interjero viziją, dirba su projektavimo komanda ar net turi savo dizainerį, bet ieško papildomo įkvėpimo, krypties ar akcento. Tai ideali paslauga dideliems bei visuomeninės paskirties projektams, ar bet kuriai kitai erdvei, kuriai būtinas profesionalaus interjero dizainerio patarimas bei pagalba atskirais interjero projektavimo klausimais.

Techniniai brėžiniai

Profesionalūs techniniai dizaino sprendimai interjerui

Atliekame visus vidaus interjero darbams reikalingus techninius brėžinius:

Idėjinis konceptas

Vaizdų koliažas, kuris nusako būsimo interjero konceptą, spalvų gamą, medžiagiškumą bei bendrą viziją

Interjero vaizdinis koliažas yra puiki priemonė pristatyti klientui pradines idėjas ar abstrakčią interjero koncepciją, bei įtraukti patį klientą į dizaino procesą. Idėjinius koliažus kuriame tiek iš kliento atsiųstos medžiagos, tiek iš „RB Solutions“ komandos surinktos ir pritaikytos informacijos. Parengiame idėjinį interjero konceptą su individualiai parinktomis spalvomis, medžiagomis, baldais, šviestuvais, tapetais ir kitomis interjero detalėmis. Koliažo objektai padeda pamatyti savo patalpų vaizdą, pajusti kuriamą nuotaiką. Tokiu būdu klientas geba kurti savo erdvę turėdamas aiškias gaires bei atsižvelgdamas į savo turimą laiką ir biudžetą.

Vizualizacijos

Projektuojamos erdvės 3D vizualizacijos

Negalite įsivaizduoti savo biuro ar visuomeninės paskirties erdvės pagal brėžinius? Mes Jums galime padėti parengdami Jūsų norimos patalpos vizualizacijas. 3D vizualizacija padeda lengviau susidaryti viziją apie būsimąją erdvę, tarnauja kaip juodraštis renkantis baldus, spalvas, apdailos medžiagas. 3D vizualizacijas siūlome atlikti ypač tais atvejais, kai yra sudėtingas erdvės išdėstymas, erdvės yra apstatytos įvairių faktūrų bei formų baldais, dengtos sudėtingomis apdailos medžiagomis.

Autorinė priežiūra

Pilna interjero projekto įgyvendinimo priežiūra

Statybų eigoje kyla pačių įvairiausių klausimų, kurių visų neįmanoma numatyti projektavimo stadijoje. Norint užtikrinti, kad darbai vyktų sklandžiai ir būtų išlaikyta numatyta erdvės interjero harmoninga visuma, rekomenduojame interjero dizaino projekto autorinę priežiūrą. Pasirinkus šią paslaugą, interjero realizavimo su profesionaliais meistrais metu mūsų kvalifikuoti specialistai atlieka visapusišką projekto įgyvendinimo priežiūrą: vyksta į statybos vietą; seka, kad viskas vyktų pagal suderintą projektą ir nebūtų jokių netinkamų nukrypimų; pasirūpina, kad apdailos medžiagos, santechnika, baldai, šviestuvai ir kitos detalės būtų tiekėjų pristatomos laiku; konsultuoja, kaip įgyvendinti vieną ar kitą nenumatytą idėją, pašalinti iškilusias kliūtis greičiau ir efektyviau; bendrauja su projektą vykdančiais rangovais; derina visas konstrukcines ir idėjines detales su statybininkais bei baldininkais; sprendžia darbų eigoje iškylančius klausimus ir rūpinasi, kad būtų priimti tinkamiausi sprendimai, įgalinantys pasiekti maksimalų rezultatą iki interjero dizaino įgyvendinimo pabaigos ir Jūsų įsikūrimo.

Projektų valdymas

Patikėkite savo projektą tikriems profesionalams!

Esame pasirengę padėti Jums kiekviename interjero projekto valdymo etape. Kvalifikuoti „RB Solutions“ specialistai turi didžiulę patirtį valdant bet kokio dydžio, apimties ir paskirties projektus. Mūsų komanda darbuojasi atsakingai pasverdama visas rizikas, apskaičiuodama laiką bei kiekviename žingsnyje atsižvelgdama į kliento lūkesčius. Viską organizuojame sklandžiais, o svarbiausia – klientui aiškiais etapais.

Mūsų patyrusio projektų vadovo atsakomybės:
Projektų valdymas: gamybinio proceso ir montavimo darbų priežiūra bei atlikimo kontrolė
Bendravimas su klientais: klientų konsultavimas iškilusiais klausimais bei geriausio sprendimo pasiūlymas
Bendravimas su architektais / dizaineriais, tiekėjais, projekto komanda
Komercinių pasiūlymų rengimas
Užsakymų derinimas, derybos dėl užsakymo kainos ir sąlygų
Sutartinių įsipareigojimų vykdymas, projekto terminų planavimas ir vykdymas
Subrangovų paieška, atranka bei susitarimų su jais valdymas
Projektų pardavimai
Logistikos organizavimas
Visos su projektu susijusios dokumentacijos tvarkymas bei finansinių mokėjimų valdymas
Standartinių ir nestandartinių baldų ir interjero elementų gamybos koordinavimas

Tikime, kad tvarus dizainas yra paprastumo, estetikos ir funkcionalumo derinys, įgyvendintas kruopščiai bei atsakingai dirbant su aukščiausios kokybės medžiagomis

Interjero projektavimo paslaugų paketai

Mūsų patyrusių interjero dizainerių / architektų komanda pasiruošusi padėti Jums kiekviename interjero projektavimo proceso etape. Galime pasirūpinti viso interjero projekto valdymu arba sklandžiai prisijungti prie jau prasidėjusio projekto įgyvendinimo.

Kviečiame peržiūrėti mūsų siūlomus interjero projekto valdymo paslaugų paketus arba atvykti į konsultaciją, kurios metu aptarsime Jūsų projektą ir suplanuosime sklandų Jūsų idėjų įgyvendinimą

Idėjinis interjero dizaino projektas

Atliekami patalpų išdėstymo, koliažų ar 3D vizualizacijų darbai. Sprendžiami išplanavimo klausimai, spalviniai sprendimai, medžiagiškumas ir bendra interjero stilistika.

nuo 5 Eur/m2

Techninis interjero dizaino projektas

Pagal parengtas vizualizacijas atliekami būtiniausi techniniai projekto brėžiniai, be kurių negali apsieiti meistrai, kad atliktų statybinius darbus. Sprendžiami sienų griovimo / statymo, santechnikos, elektros, apšvietimo, lubų ir visi kiti techniniai klausimai, susiję su interjeru.

nuo 8 Eur/m2

Detalus interjero dizaino projektas

Tai pilnas techninių brėžinių ir vizualizacijų paketas, kurį viso projekto vystymo metu prižiūri mūsų profesionalų komanda. Pasirinkus autorinę objekto priežiūrą, mūsų specialistai sprendžia bet kokius iškilusius nesklandumus darbų eigoje, užtikrina, kad statybos darbai atitiktų sukurtą ir su Jumis suderintą projekto viziją. Tuo pačiu užtikrinama, kad iškilusios problemos būtų sprendžiamos greičiau ir efektyviau.

nuo 20 Eur/m2

Kuriame šiuolaikišką ir tuo pačiu optimalų interjerą jau daugiau kaip 10 metų

Mūsų darbai

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus, įgyvendintus įvairiose pasaulio vietovėse

mūsų projektai

Mumis pasitiki

Lietuvos sostinėje – Vilniuje – įsikūrusi, bet virš 10 metų visos Europos mastu veikianti mūsų interjero dizaino studija siūlo klientams pilną paslaugų paketą – nuo idėjos iki jos pilno įgyvendinimo

Aptarkime Jūsų projektą

Jei norite pakalbėti apie savo būsimą interjero projektą ar sužinoti daugiau apie mūsų interjero dizaino studiją, kviečiame susisiekti!

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi