Sonic

Sonic

Akustinė pertvara/panelė stalui Kaina: 338,80 EUR (su PVM)

BuzziSpace BuzziCactus

BuzziSpace BuzziCactus

BuzziSpace kompanija sukūrė linksmą tačiau praktišką akustinę sienelę, kurią galima pastatyti betkurioje biuro ar verslo erdvėje. Kaktusus vaizduojančios akustinės sienelės turi tris paskirtis: sugeria garsą, turi išskirtinį dizainą bei į jį galima smeigti smeigtukus su užrašais.

VANK Mello

VANK Mello

Mello – tai ir būdelė ir minkštasuolis skirtas poilsiui ir darbui biuro patalpose. Akustinė būdelė turi minkštas linijas, garsą sugeriančias medžiagas (75 spalvos). Būdelė gali būti tiesiog kaip krėslas, arba būti pilnai uždara su vienviete ar dviviete sėdimąja dalimi. Taip pat jeigu yra poreikis gali minkštasuolių visai neturėti.

VANK Wall Box

VANK Wall Box

VaVank pokalbių „dėžė“ tai įvairių dydžių kambariukas skirtas pokalbiams ar poilsiui. Galimos akustinės sienelės, dviejų ar vienos sienos stiklinės pertvaros su durimis. Galimas didelis veltinio spalvų pasirinkimas.

VANK Wall

VANK Wall

Natūralaus veltinio akustinės sienelės su ratukais. Konstrukcija pastatyta ant pagrindo, pagaminto iš perdirbto aliuminio, tinkamo perdirbti.

BuzziSpace BuzziHood

BuzziSpace BuzziHood

Ar tai skamba Jūsų telefonas? Pakelkite jį ir nesijaudinkite, kad kažkas išgirs Jūsų pokalbį. Ši garsą sugerianti telefonų kabina užtikrina, kad asmeniniai pokalbiai liktų privatūs.

BuzziSpace BuzziBlinds

BuzziSpace Blinds

Laisvai stovinti erdvę atskirainti akustinė sienelė. Sienelės segmentus galima sukinėti skirtingu kampu, taip visiškai uždarant erdvę arba atveriant bendravimui. Yra skirtingų aukščių ir spalvų akustinių sienelių. Galima naudoti tiek biuruose tiek restoranuose ar kavinėse.

BuzziSpace BuzziTotem

BuzziSpace BuzziTotem

Laisvai pastatomas akustinis „totemas” skirtingų aukščių ir formų. Galima pasirinkti įvairias medžiagas bei raštus. Totemas papildo jūsų erdvę ne tik suteikdamas akustinius sprendimus bet ir žaidžia kaip interjero detalė.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi