QUINTI Amelie

QUINTI Amelie

Minkštos ir aptakios „Amelie“ linijos yra patobulintos „Comfort“ versija, kuri, kaip nurodo pavadinimas, siūlo precedento neturintį komfortą. Horizontalios susiuvimo linijos, einančios per atlošą, rodo paminkštinimo storį, o pasirinkimo galimybių įvairovė ir chromuoti porankiai paverčia „Amelie“ rafinuotu ir nesenstančiu dizaino elementu.

MDD Sava

MDD Sava

„Sava“ pasukama kėdė su porankiais yra svarbus ergonomiškos darbo vietos elementas. Dėl mechanizmų, leidžiančių pritaikyti nustatymus pagal savo poreikius, „Sava“ tampa tobula kėde darbui prie kompiuterio. Reguliuojama sėdynės padėtis, trijų matmenų porankių reguliavimas ir juosmens atramos aukštis. Sėdynės komfortą padidina „Runner“ tinklelis, esantis ant kėdės atlošo ir galvos atramos, pasirinktinai naudojamas ir ant sėdynės. Galimas […]

PEDRALI Temps 3765

PEDRALI Temps 3765

Biuro kėdė „Temps“ pasižymi stulbinančia savybe – reguliuojamo aukščio pagrindas pagamintas iš lieto aliuminio. Ši kėdė garantuoja puikią ergonomiką ir patogumą dėl savo svorio centro pritaikymo, sinchroninio pakreipimo mechanizmo, galinčio savarankiškai reguliuoti pakreipimo laipsnį pagal vartotojo kūno svorį. Jo anatominė forma skatina gerą laikyseną.

VANK V6

VANK V6

Reguliuojamo aukščio biuro kėdė „VANK V6“ siūlo intuityvią mechaniką, tenkinančią daugybę skirtingų poreikių.Bendros savybės apima dinamiškas linijas ir pabrėžiamus aliuminio elementus. Perforuotas tinklinis atlošas su geometriniu piešiniu suteikia kėdei lengvumo. Didelis atlošo reguliavimo diapozonas, aukščio reguliavimas. Gausus apmušalų ir spalvotų aliuminio elementų pasirinkimas leidžia kėdę pritaikyti pagal individualius pageidavimus ir skonį.

TALIN Wind

TALIN Wind

Reguliuojamo aukščio biuro kėdė su porankiais. Kėdės pagrindas gaminamas iš juodo nailono, dujinis keltuvas, savaime stabdantys ratukai ar kojos. Galima įsigyti su reguliuojamomis aukščio ir gylio svirtimis, galvos atlošu. Galimas decentralizuotas ir sinchronizuotas „Syncron-max“ mechanizmas, turintis „multi-stop“ pozicijas ir apsaugos nuo smūgio sistemą. Pasirenkama: dažyta arba chromuoto aliuminio bazė, reguliuojama LRS juosmens atrama, 4D-T (aukščio, […]

LD Seating Leaf

LD Seating Leaf

Reguliuojamo aukščio biuro kėdė su porankiais. Sinchroninis SY mechanizmas, juodas nailono pagrindas, visos plastikinės dalys juodos, dideli kieti 60 mm ratukai.

LD Seating Everyday

LD Seating Everyday

Reguliuojamo aukščio biuro kėdė su porankiais. Kėdės atlošas ir sėdimoji dalis pagaminta iš juodo nailono rėmo, apmušto juodu tinkleliu. Kėdė turi supimosi mechanizmą, pneumatinį keltuvą, ratukus bei porankius. Galimos kitos spalvų kombinacijos.