SCAB DESIGN Lisa Tecnopolimero

SCAB DESIGN Tecnopolimero

Ši „Lisa“ kėdės versija turi technopolimero sėdynę ir atlošą. Minkštos formos, perteikiančios malonų turtingumo ir tvirtumo jausmą. Kėdę galima pritaikyti įvairiuose interjeruose.

SCAB DESIGN Sgabelli Summer

SCAB DESIGN Sgabelli Summer

SCAB DESIGN vasaros kolekcijos baro kėdė pagaminta iš metalinio rėmo bei strypelių. Gali turėti dideli spalvų pasirinkimą.

POINTHOUSE Tata

POINTHOUSE Tata

Tai moderni kėdė, kuri puikiai pritaikoma įvairioms namų erdvėms, taip pat puikiai tinka viešosioms erdvėms, tokioms kaip restoranai, viešbučiai, barai, ECC. „Tata“ universalumą ir funkcionalumą pabrėžia didelė įvairovė ir spalvų bei medžiagų deriniai.

ADICO Fill 4

ADICO Fill 4

Baro kėdė pagaminta iš metalo rėmo bei dažytos faneruotės. Galimas didelis spalvų pasirinkimas.

TON Barstool Stockholm

TON Barstool Stockholm

Ši baro kėdė, iš TON Stockholm’o serijos, atspindi skandinavišką dizainą. Šis modelis pagamintas iš lenktos faneros ir medžio masyvo kojų. Kėdė tvirta ir patogi.

TON Chair Malmo

TON Chair Malmo

Patogi ir plačiai pritaikoma kėdė iš lenktos faneros. Galima rinktis iš kelių spalvų.

TON Ironica

TON Ironica

Paprastumas, retro stilius bei didelis spalvų pasirinkimas leidžia kėdę panaudoti įvairiuose interjeruose, nuo verslo iki namų aplinkos.

ONDARRETA Alo

ONDARRETA Alo

Alo baro kėdė yra lengva, grakšti bei elegantiška. Galimi keli aukščiai. Sėdimoji vieta iš faneruotės arba aptraukta medžiaga. Galimas įvairių splavų pasirinkimas.

ONDARRETA Bob

ONDARRETA Bob

Kėdė savo lenktomis formomis suteikia ramybės, atsipalaidavimo jausmą, pabrėžia gamtos temą, tačiau yra taip pat šiuolaikiška ir subtili. Bob kolekcijoje poros dydžių kėdės, leidžiančios jas pritaikyti daugelyje situacijų. Taip pat didelis spalvų ir medžiagų pasirinkimas.

ADICO 704 L

ADICO 704 L

Kėdės modelis sukurtas 30-taisiais, ir šiandien pritaikytas naujai, nesenstantis kėdės modelis. Kėdė su metalo kojomis ir medine sėdimąja dalimi.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi