BuzziSpace BuzziCactus

BuzziSpace BuzziCactus

BuzziSpace kompanija sukūrė linksmą tačiau praktišką akustinę sienelę, kurią galima pastatyti betkurioje biuro ar verslo erdvėje. Kaktusus vaizduojančios akustinės sienelės turi tris paskirtis: sugeria garsą, turi išskirtinį dizainą bei į jį galima smeigti smeigtukus su užrašais.

BuzziSpace BuzziHood

BuzziSpace BuzziHood

Ar tai skamba Jūsų telefonas? Pakelkite jį ir nesijaudinkite, kad kažkas išgirs Jūsų pokalbį. Ši garsą sugerianti telefonų kabina užtikrina, kad asmeniniai pokalbiai liktų privatūs.

BuzziSpace BuzziBlinds

BuzziSpace Blinds

Laisvai stovinti erdvę atskirainti akustinė sienelė. Sienelės segmentus galima sukinėti skirtingu kampu, taip visiškai uždarant erdvę arba atveriant bendravimui. Yra skirtingų aukščių ir spalvų akustinių sienelių. Galima naudoti tiek biuruose tiek restoranuose ar kavinėse.

BuzziSpace BuzziTotem

BuzziSpace BuzziTotem

Laisvai pastatomas akustinis „totemas” skirtingų aukščių ir formų. Galima pasirinkti įvairias medžiagas bei raštus. Totemas papildo jūsų erdvę ne tik suteikdamas akustinius sprendimus bet ir žaidžia kaip interjero detalė.

BuzziSpace BuzziDesk Cross

BuzziSpace Cross

Akustinė pertvara ant stalo skirta apsaugoti privatumą, išlaikant ryšį su bendradarbiais, ši stalo pertvara vaidina tiek vizualiai, tiek akustiškai.

BuzziSpace BuzziTile

BuzziSpace BuzziTile

Šios akustinės plokštės tvirtinamos prie lygių paviršių paverčia bet kokią sieną būtina pamatyti! Ir nenuvertinkite spalvų galios. Dėl plytelių architektoninio prisilietimo derinkite formas ir skirtingus audinius, kad gautumėte nepamirštamą efektą.

BuzziSpace BuzziPleat

BuzziSpace BuzziPleat

Patirkite išskirtinę „BuzziPleat“ akustinę naudą, kurią suteikia jos architektūrinės formos. Didelės apimties, tačiau lengvos skulptūrinės formos akustinės panelės kabinamos ant lūbų arba pritvirtinamos prie sienų.

BuzziSpace BuzziHive

BuzziSpace BuzziHive

„BuzziHive“ gali būti naudojamas kaip atskiras elementas bet kurioje erdvėje. Derinkite jį su kitais aviliais ir sukurkite savo avilių kompoziciją. Būdamas atviras ir svetingas, „BuzziHive“ suteikia jums reikalingą privatumą greitam susitikimui.Pasirinkite iš skirtingų priedų, kad sukurtumėte unikalią atmosferą asmeniniame kokone. Viduje integruota LED apšvietimas už suoliuko gale.

BuzziSpace BuzziPicnic

BuzziSpace BuzziPicnic

Pirmyn, surengk pikniką biure! Dirbkite, susitikite, sustokite papietauti ar pasimėgauti alumi su savo bendradarbiais. Medžio masyvo stalai su revizijomis suteikia laisvės ir jaukumo, tarsi būtum piknike. Prie stalų siūlomi suoliukai ar kėdės. Galimos kelios stalų formų variacijos.

BuzziSpace BuzziMe

BuzziSpace BuzziMe

Ilsėkitės arba kalbėkite šioje minkštoje poilsio kėdėje. Sukurtas iš garsą sugeriančių medžiagų, jis sumažina išorinį triukšmą ir atvirkščiai: puikiai tinka pabūti vienam ar atsiriboti nuo aplinkinių asmeniniams pokalbiui.Didelis spalvų pasirikinkimas, galimas variantas su staliuku ar be jo. Yra keletas skirtingų aukščių. Šio krėslo panaudojimo galimybės plačios.