DeVorm Hale

DeVorm Hale

Kuriant DeVorm Hale kėdę, dizaineriai buvo inspiruoti paprastos mokyklinės kėdės, paprastos, funkcionalios. Kėdės sėdimoji dalis bei atlošas yra pagamintas iš PET perdirbto plastiko ir veltinio. Ši kėdė patogi ir graži savo paprastumu. Viena ant kitos susideda 8 kėdės.

DeVorm LJ 3

DeVorm LJ 3

LJ serijos sėdynės pagamintos iš perdirbtų PET butelių. PET veltinis yra perdirbtas produktas, vėliau jis gali būti vėl perdirbamas ir turi akustines savybes, slopina garsą ir suteikia puikų komfortą. Kėdės labai patogios.

DeVorm Onde

DeVorm Onde

„Onde“ yra universali akustinė plokštė, turinti platų pritaikymą. Ji pasižymi garsą sugeriančiomis savybėmis, o bangos suteikia skydui estetinį ir dekoratyvų vaizdą. Kaip atrodys jūsų siena. Onde paįvairins kiekvieną kūrybinę idėją. Pasirinkite iš vienuolikos unikalių PET veltinio spalvų mišinių ir sumaišykite juos, kad sukurtumėte ryškų modelį.

DeVorm Mute Flow

DeVorm Mute Flow

Du viename sprendimas – išskirtinė akustika ir apšvietimas. Prislopinto srauto šviesa suteikia dvigubą efektą – mažiau triukšmo ir daugiau šviesos. Pagaminta iš PET veltinio, akustinė plokštė yra pakabinama prie lubų, iki minimumo sumažinant aidą nuo grindų iki lubų. Estetiškai malonus ir visiškai universalus garsą slopinantis „Mute“ plūduriuojantis apšvietimas užtikrins išskirtinę akustiką ir apšvietimą kiekvienoje atviroje […]

DeVorm AK 1

DeVorm AK 1

Patirkite privatumo pojūtį visiškai neįzoliuodami savęs nuo aplinkos.„AK 1 PET“ veltinio darbo vietos pertvara būtent tai ir daro. Dėl „PET Felt“ medžiagos ir akustinio užpildo jis pasižymi puikiomis garso slopinimo savybėmis. Lengvai montuojamas ant bet kurio standartinio stalviršio, AK 1 siūlo puikų sprendimą atviro plano biuruose ir bendro darbo erdvėse.

DeVorm Table System

DeVorm Table System

Dideli stalai siūlo begales galimybių. Tai modulinė stalų sistema, kurią galima naudoti bet kuriai erdvei. Sistemos moduliškumas leidžia iki 10 metrų ilgio ir 2 metrų pločio stalviršius. Didelė projektavimo sistema tai pasiekia sujungdama kelis rėmo elementus. Padarykite jį tokį didelį ar mažą, kokio norite, pasirinkite bet kokią apdailą ir žaiskite su skirtingų formų stalviršiu.

DeVorm LJ 2

DeVorm LJ 2

Kėdė, garantuojantį maksimalų komfortą. „LJ 2“ pasižymi funkcionaliu dizainu ir subtilia išvaizda. Kėdei ergonomiškumo suteikia išlenkta sėdynė ir atlošas. Kėdė pagaminta iš PET veltinio ir perdirbto ypač tvirto plieno, todėl tai yra patvarus ir tvarus baldas. „LJ 2“ sudedamas iki 4 kėdžių ir lengvai judinamas. Visiškai pritaikomas dizainas daro jį universalia kėde komerciniam interjerui.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi