GABER Tatami

GABER Tatami

Stalo koja iš medžio masyvo bei metalo. Galimas kelių aukščių pasirinkimas.

GABER Ics

GABER Ics

Aukštas stalas pritaikomas viešoms erdvėms, kavinėms ar biurų virtuvėms. Stalo koja iš metalo, kompaktlaminato ar laminato viršus.

GABER Step

GABER Step

Aukštas stalas pritaikomas viešoms erdvėms, kavinėms ar biurų virtuvėms. Stalo koja iš metalo bei plastiko, kompaktlaminato viršus.

GABER Arket

GABER Arket

GABER siūlo stalo koją sukurtą aliuminio pagrindu su 3 ar 4 kojyčių išsišakojimais. Stalo viršus gaminamas iš dažyto metalo.

GABER Alfie

GABER Alfie

Stalo koja 100 mm skersmens, su reguliuojamomis kojytėmis. Aukštis 72 cm naudojama kavinėms, restoranams.

GABER Saturno

GABER Saturno

Stalas iš dažyto aliuminio kojos ir kompact laminato stalviršiu.

GABER Agile

GABER Agile

GABER multifunkcinis stalas. Stalą galima naudoti susitikimų ar maitinimo erdvėms. Stalas turi keletą dydžių (240 ir 300 cm ilgio). Jam sukurtos plastiko kojos turi didelį spalvų pasirinkimą. Stalviršis laminatas.

GABER Kanvas Full

GABER Kanvas Full

Kanvas – tai paminkštintų kėdžių kolekcija pritaikoma įvairioms erdvėms. Galimas didelis porankių, kojų bei medžiagų spalvų pasirinkimas.

GABER Fuller

GABER Fuller

„Fuller“ kolekcija atsirado besitęsiant ieškojimams tarp formų ir medžiagų tarpusiavo panaudojimo. Marc Sadler sukurta kolekcija išsiskiria savo neįprastu rėminiu dizainu, kuris sukuria tuščių ir pilnų erdvių žaidimą. Susipynę elementai sukuria jaudinantį trijų dimensijų efektą.„Fuller“ – tai unikalus ir stebinantis pasirinkimas dinamiškoms darbo vietoms ar svečių priėmimo erdvėms, kur reikalingas išskirtinis dizainas.

GABER Bakhita

GABER Bakhita

Tai nėra įprasta plastikinė kėdė. 2K įpurškimo procesas daro jį tvirtą ir patvarią. Technologija yra sudėtinga, rezultatas paprastas: patogi ir aukštos kokybės lengva kėdė, lengvai deranama visur, nuo kasdienės iki prabangios aplinkos , nuo biuro iki namų, viduje ir lauke.Išbarstykite juos po kiemą ar kavinėje, išdėstykite juos valgomajame ar klasėje. Kėdę galima rinktis su rankenomis […]

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi