PEDRALI Flag

PEDRALI Flag

PEDRALI Flag – tai rūbų kabyklų kolekcija. Stovas ir kabyklų pagrindas gaminamas iš metalo, o kabliukai / kabyklos iš polipropileno ir stiklo pluošto.

PEDRALI Elliot 5473

PEDRALI Elliot 5473

PEDRALI Elliot 5473 – tai minimalistinio dizainio stalai. Žurnalinio staliuko aukštis 50 cm.

PEDRALI Parenthesis

PEDRALI Parenthesis

PEDRALI Parenthesis – tai daugiafunkcis staliukas, kurį galima naudoti įvairiose erdvėse. Kelių spalvų kojos iš faneruotės, o stalviršis iš laminato arba marmuro. Diametras 73 cm. Kolekcijoje yra platesnis ir mažesnis stalai.

PEDRALI Kuadra XL

PEDRALI Kuadra

PEDRALI Kuadra XL būdingi didesni dydžiai ir itin gausus apdailos pasirinkimas apatinei atkaltės daliai, todėl ši PEDRALI kėdžių linija tampa dar universalesnė ir patogesnė. Gali būti kombinuojami trijų ar keturių sėdimųjų dalių technopolimero suolai su rašymo planšetėmis ir nerūdijančio plieno pagrindu.

PEDRALI Plural

PEDRALI Plural

„Plural“ yra lengvas, minimalistinio stiliaus daugiavietis suoliukas, skirtas darbui, laukimui ir laisvalaikiui. Sėdimoji ir atlošo dalys yra pagamintos iš ugniai atsparaus polipropileno, sutvirtinto stiklo pluoštu. Rėmas su porankiais pagamintas iš lietinio aliuminio, padengto milteliniu būdu arba chromuoto. Dėl suoliuko sudedamųjų dalių universalumo galima įsigyti net kelių variantų kombinacijas su trimis, keturiomis, šešiomis ar net devyniomis […]

PEDRALI Modus 2

PEDRALI Modus 2

Modus – tai modulinė minkštasuolių sistema, pritaikyta verslui. Apmušalai gaminami iš nedeformuojamų poliuretano putų, padengtų oda, dirbtine oda ar audinio ar paties kliento audinio. Sėdimąją ir atlošo dalį galima pasirinkti skirtingai. Atlošo aukštis 140 cm.

PEDRALI Modus MDL

PEDRALI Modus MDL

Modus – tai modulinė minkštasuolių sistema, pritaikyta verslui. Apmušalai gaminami iš nedeformuojamų poliuretano putų, padengtų oda, dirbtine oda ar audinio ar paties kliento audinio. Sėdimąją ir atlošo dalį galima pasirinkti skirtingai. Nugaros atlošas, paprastai minkštos arba su dekoratyviniais dygsniais ar sagomis, yra įvairaus aukščio: 110 cm, 140 cm, 175 cm, 240 cm.

PEDRALI Modus MDB

PEDRALI Modus MDB

Modus – tai modulinė minkštų baldų sistema, pritaikyta verslui. Modus – dviejų pusių minkštasuolis, kurį galima pastatyti patalpos erdvėje.

PEDRALI Inox

PEDRALI Inox

PEDRALI Inox yra paprastas ir funkcionalus stalas, apibrėžtas geometrija, leidžiančia ją pritaikyti skirtingiems kontekstams. Stalas parduodamas su apvaliu centriniu pagrindu, nerūdijančio plieno kolona ir stalviršiu. Apvalus viršus yra įvairių dydžių ir apdailos.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi