VANK Mello

VANK Mello

Mello – tai ir būdelė ir minkštasuolis skirtas poilsiui ir darbui biuro patalpose. Akustinė būdelė turi minkštas linijas, garsą sugeriančias medžiagas (75 spalvos). Būdelė gali būti tiesiog kaip krėslas, arba būti pilnai uždara su vienviete ar dviviete sėdimąja dalimi. Taip pat jeigu yra poreikis gali minkštasuolių visai neturėti.

VANK Wall Box

VANK Wall Box

VaVank pokalbių „dėžė“ tai įvairių dydžių kambariukas skirtas pokalbiams ar poilsiui. Galimos akustinės sienelės, dviejų ar vienos sienos stiklinės pertvaros su durimis. Galimas didelis veltinio spalvų pasirinkimas.

VANK Wall

VANK Wall

Natūralaus veltinio akustinės sienelės su ratukais. Konstrukcija pastatyta ant pagrindo, pagaminto iš perdirbto aliuminio, tinkamo perdirbti.

VANK Move

VANK Move

Vank Move – tai šiuolaikiškas biuro stalas su elektrinio stalviršio aukščio reguliavimo funkcija, paruošusia sekti jūsų judesius visą dieną. Stalas sudaro puikią porą su savo vartotoju, visiškai pritaikydamas pastarojo poreikius. Tai atsakymas į „sėdėjimo / stovėjimo“ darbo vietų tendenciją ir paklausą. Dizainas buvo apdovanotas tarptautiniu „iF Design Award 2016“ prizu.

VANK V6

VANK V6

Reguliuojamo aukščio biuro kėdė „VANK V6“ siūlo intuityvią mechaniką, tenkinančią daugybę skirtingų poreikių.Bendros savybės apima dinamiškas linijas ir pabrėžiamus aliuminio elementus. Perforuotas tinklinis atlošas su geometriniu piešiniu suteikia kėdei lengvumo. Didelis atlošo reguliavimo diapozonas, aukščio reguliavimas. Gausus apmušalų ir spalvotų aliuminio elementų pasirinkimas leidžia kėdę pritaikyti pagal individualius pageidavimus ir skonį.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi