GABER Kanvas Full

GABER Kanvas Full

Kanvas – tai paminkštintų kėdžių kolekcija pritaikoma įvairioms erdvėms. Galimas didelis porankių, kojų bei medžiagų spalvų pasirinkimas.

FREDERICIA Pato Bench

Fredericia Pato Bench

Pato serija tenkina visus įmanomus šiuolaikinių namų, biuro ir viešųjų erdvių poreikius. Yra galimybė tvritinti minkštas sėdimąsias dalis, kad suteiktų papildomo komforto ir prisitaikytų prie aplinkos.

FREDERICIA Trinidad

Fredericia Trinidad

Trinidad kėdė turi tvirtą pareiškimą apie save turėdama lenktas apvalias formas. Ši kėdė žaidžia su šviesa ir šešėliais. Kėdė turi kelis medžio spalvų variantus.

BALERI Donna

Baleri Donna

Kėdė pritaikoma keliais būdais: lauko versija pagaminta iš kontrastingo perforuoto metalo; Vidaus kėdės pagamintos iš metalo rėmo, aptraukto medžiaga, kuri gali būti ir su paminkštinimu. Galimas skirtingų metalo kojų bei medžiagų pasirinkimas.

AKABA Kabi Wire

Akaba kabi wire

KABI kolekcija yra praktinio projekto rezultatas, kurio tikslas – gauti maksimalų konfigūracijų kiekį naudojant mažiausią komponentų skaičių.Polipropileno apvalkalas yra pagrindinis šios kolekcijos elementas su nesenstančiu įvaizdžiu. Dėl subtilaus medžiagos lankstumo tai suteikia puikų komfortą, nes tai leidžia vartotojui natūraliai rasti patogiausią sėdėjimo vietą.„KABI“ apvalkalas yra įvairių spalvų, taip pat gali būti apmuštas (tik sėdynė arba […]

INCLASS Arc

INCLASS Arc

ARC yra universalių stalų ir kėdžių kolekcija, pasižyminti griežtomis linijomis ir elegantišku, nesenstančiu dizainu. Kėdės išsiskiria neįprasta atlošo forma, primenančią arką, todėl jos yra ypač patogios. Kolekciją sudaro kėdės su dviejų tipų kojomis/rėmais. Kėdės apdovanotos prestižiniu dizaino prizu: „IF Product Design Award“.

INCLASS Nim

INCLASS Nim

Kėdė sukurta Yonoh studijos, esant poreikiui sukurti kėdę, kuri tiktų visose situacijose ir visose erdvėse. Kėdė turi elegantišką ir paprastą dizainą. Keli kojų bei paviršių pasirinkimai leidžią kėdę panaudoti nuo buitinių erdvių iki biurų bei konferencijų erdvių. Taip pat gali būti suolo variantas, nuo 2-5 kėdžių.