INCLASS Essens

INCLASS Essens

INCLASS Essens stalų kolekciją sudaro 5 skirtingos stalų bazės iš perdirbto plastiko, tai leidžia sukurti ir pritaikyti stalus įvarioms patalpoms ir erdvėms. Stalų bazės turi didelį pasirinkimą spalvų, esant poreikiui galima rinktis spalvą iš RAL paletės. Paviršiai gali būti ir matiniai ir blizgūs. Rašomieji, konferencijų stalai gali būti su integruotais aksesuarais, kaip lizdais, įkrovikliais, jungtimis […]

GABER Agile

GABER Agile

GABER multifunkcinis stalas. Stalą galima naudoti susitikimų ar maitinimo erdvėms. Stalas turi keletą dydžių (240 ir 300 cm ilgio). Jam sukurtos plastiko kojos turi didelį spalvų pasirinkimą. Stalviršis laminatas.

JOHANSON DESIGN Boston

JOHANSON DESIGN Boston

Stalo pagrindas yra iš ypač plono ir aptakaus metalo rėmo, tačiau stalas taip pat nuostabiai stabilus. Galimi skirtingų dydžių ir formų variantai, kuriuos pritaikyti galima nuo biuru iki privačių erdvių.

INCLASS Sui

INCLASS Sui

Sui kolekcija Sukurtas Carloso Tíscaro,yra universalių, aiškaus dizaino stalų kolekcija, kuri turi platų dydžių pasirinkimą, tinkantį įvairioms erdvėms papildyti. Visi SUI stalai gaminami iš aliuminio rėmo, dėl kurio jie yra lengvi, tačiau tvirti ir tuo pačiu atsparūs korozijai. Kolekcijoje rasite tiek mažus kavos staliukus, tiek didelius stalus pritaikytus konferencijoms ar darbui.

BuzziSpace BuzziPicnic

BuzziSpace BuzziPicnic

Pirmyn, surengk pikniką biure! Dirbkite, susitikite, sustokite papietauti ar pasimėgauti alumi su savo bendradarbiais. Medžio masyvo stalai su revizijomis suteikia laisvės ir jaukumo, tarsi būtum piknike. Prie stalų siūlomi suoliukai ar kėdės. Galimos kelios stalų formų variacijos.

AKABA Carma

Akaba carma

Carma stalų programa siūlo įvairius sprendimus biurams, susitikimų kambariams, konferencijų salėms. Stalą sudaro metalo koja dažyta milteliniu būdu, tvirtinimo konstrukcijos, įvairių dydžių ir formų stalviršių pasirinkimas, esant koreikiui ratukai.

MARA Argo Libro T

MARA Argo Libro T

„Argo Libro T“ yra erdvę taupantis stalas, kurį galima sulankstyti į 40 cm ir kuris siūlo platų ir saugų darbo paviršių. Suprojektuotas taip, kad būtų apvalios arba elipsinės formos stalviršiai, gali būti naudojami susitikimų, darbo grupių, banketų ir furšetų metu, tuo pačiu suteikiant vietai daug lankstumo. Dėl mechaninės sulankstomos sistemos šį stalą lengva manevruoti vienam. […]

MARA Follow Meeting

MARA Follow Meeting

„Follow“ yra reguliuojamo aukščio stalas, kuris be vargo ir be trikdžių prisitaiko prie vartotojo laikysenos ir poreikių. konferencijų stalo versija su dažytu plieniniu rėmu ir apvaliu stalviršiu, kurios skersmuo yra iki 1600 mm, yra ideali vieta susitikimams biuro patalpose, bet taip pat gali būti naudojama posėdžių kambariuose ir pasikinksminimo vietose. Aukščio reguliavimo rankena iš sustiprinto […]

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi