SCAB DESIGN Olimpia Trend

SCAB DESIGN Olimpia

Olimpia – tai kėdė pagaminta iš pinto plastiko juostų, nebijanti drėgmės, todėl naudojama lauko erdvėse. Galimas didelis spalvų pasirinkimas. Galima sukrauti viena ant kitos.

HOUE Lounge Chair

HOUE Lounge Chair

Patogi poilsio kėdė, kuri gali būti tiek su supamomis kojomis, tiek su „slidėmis”. Kėdė pagaminta iš metalo rėmų bei plastikinių lamelių. Porankiai – bambukiniai. Galima pasirinkti iš daug spalvų. H:73 x W:62,5 x L:122 cm

VONDOM Africa

VONDOM Africa

Africa kolekcija turi didelį pasisekimą, tad kolekcija pradėta pildyti skirtingo aukščio kėdėmis. Į ją įeina uždaros, atviros kėdės, bei baro ir pusbario kėdės. Kėdės yra lengvos, pagamintos iš stiklo pluošto bei plastiko, su dujų užpildu. Jos lengvai kraunamos viena ant kitos, tad patogu kavinėms, kur reikia dažnai sandėliuoti kėdes. Kėdės yra iš perdirbto plastiko, kuris […]

VONDOM Brooklyn

VONDOM Brooklyn

Brooklyn tai modernaus ir nesenstančio dizaino kėdžių kolekcija. Pagaminta iš plastiko bei stiklo pluošto, galima rinktis iš kelių spalvų. Kolekcijoje yra ir žema kėdė.

VONDOM Wall Street

VONDOM Wall Street

Urbanistinio dizaino kėdė pritaikyta naudojimui tiek viduje tiek lauke. Pagaminta iš plastiko bei stiklo pluošto, galima rinktis iš kelių spalvų.

VONDOM Delta

VONDOM Delta

Delta kėdės naudojamos tiek viduje tiek lauke. Kėdės konstrukcijoje yra aliuminio, todėl kėdė yra ypač atspari lauko oro sąlygoms. Kėdės lengvai kraunamos viena ant kitos. Galimos įvairios spalvų parinktys.

VONDOM Love

VONDOM Love

Kėdė sukurta ikvėpta meilės. Aptakios formos leidžia jaustis saugiai ir jaukiai. Šios kėdės tinka tiek viduje tiek išorėje. Kėdės gaminamos iš spalvoto perdirbto plastiko.

CHAIRS & MORE Moyo

CHAIRS & MORE Moyo

Moyo yra iš metalo pagaminta kėdė, dažyta milteliniu būdu, tinkama naudoti tiek viduje tiek lauke. Kėdė lengvų, lenktų formų, kuri apgaubia sėdėtoją. Ši versija turi minkštą pagalvėlę, skirtu naudoti lauke.

CHAIRS & MORE Jujube

CHAIRS & MORE Jujube

„Jujube“ yra kėdžių ir sofų kolekcija, susidedanti iš modulinių elementų, kurie sujungti vienas su kitu sudaro skirtingų tipų sėdimas kompozicijas. Vamzdinis atlošas, suprojektuotas su metaliniais strypais, yra dekoratyvinis elementas, apibūdinantis šią kolekciją, kuri yra atspari išorinėms oro salygoms. Pasirinkus rafinuotas ir originalias medžiagas, „Jujube“ kolekcija tampa autentišku baldu, skirtu naudoti ir patalpose.

ADICO 786 A

ADICO 786 A

ADICO metalinė lauko kėdė. Didelis spalvų pasirinkimas.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi