PEDRALI Kuadra XL

PEDRALI Kuadra

PEDRALI Kuadra XL būdingi didesni dydžiai ir itin gausus apdailos pasirinkimas apatinei atkaltės daliai, todėl ši PEDRALI kėdžių linija tampa dar universalesnė ir patogesnė. Gali būti kombinuojami trijų ar keturių sėdimųjų dalių technopolimero suolai su rašymo planšetėmis ir nerūdijančio plieno pagrindu.

INCLASS Unnia

INCLASS Unnia

INCLASS Unnia – universalių kėdžių kolekcija, kuri buvo sugalvota kaip idėja sumaišyti elementus, norint pasiekti nesibaigiantį personalizuotų spalvų derinį. Plastikinės sėdynės ir atlošai gali būti parinkti iš dvylikos tarpusavyje derinamų spalvų. Be plastikinių versijų, kolekcija yra papildyta minkštomis versijomis, pateiktomis UNNIA TAPIZ kataloge, kad būtų sukurta viena puiki šeima. Rezultate – gausi ir įvairiapusė kolekcija, […]

INCLASS Aarhus

INCLASS Aarhus

„Aarhus“ suoliukus galima įsigyti su minkštomis arba integruotomis juodos ar pilkos spalvos poliuretano sėdynėmis. Tarp sėdynių gali būti įmontuojami ir porankiai bei stalviršiai. Metalinės dalys gali būti aliuminio arba baltos spalvos. Suolai gali būti su aliuminio arba medžio masyvo kojelėmis, o standartinės kompozicijos gali būti nuo dviejų iki šešių vietų. Specialiems projektams gali būti pagaminami […]

MARA Gate Monoblock

MARA Gate Monoblock

Gate Monoblock tai kėdžių ir stalų sistema, kurią galima panaudoti universitetams ar valstybinėms institucijoms. Sistema tvirtinama prie grindų. Galima papildyti kėdes paminkštinimais ir papildomais aksesuarais, kaip stalų uždengimai, lentynėlės ar kabliukai.

PEDRALI Plural

PEDRALI Plural

„Plural“ yra lengvas, minimalistinio stiliaus daugiavietis suoliukas, skirtas darbui, laukimui ir laisvalaikiui. Sėdimoji ir atlošo dalys yra pagamintos iš ugniai atsparaus polipropileno, sutvirtinto stiklo pluoštu. Rėmas su porankiais pagamintas iš lietinio aliuminio, padengto milteliniu būdu arba chromuoto. Dėl suoliuko sudedamųjų dalių universalumo galima įsigyti net kelių variantų kombinacijas su trimis, keturiomis, šešiomis ar net devyniomis […]

PEDRALI Modus 2

PEDRALI Modus 2

Modus – tai modulinė minkštasuolių sistema, pritaikyta verslui. Apmušalai gaminami iš nedeformuojamų poliuretano putų, padengtų oda, dirbtine oda ar audinio ar paties kliento audinio. Sėdimąją ir atlošo dalį galima pasirinkti skirtingai. Atlošo aukštis 140 cm.

PEDRALI Modus MDL

PEDRALI Modus MDL

Modus – tai modulinė minkštasuolių sistema, pritaikyta verslui. Apmušalai gaminami iš nedeformuojamų poliuretano putų, padengtų oda, dirbtine oda ar audinio ar paties kliento audinio. Sėdimąją ir atlošo dalį galima pasirinkti skirtingai. Nugaros atlošas, paprastai minkštos arba su dekoratyviniais dygsniais ar sagomis, yra įvairaus aukščio: 110 cm, 140 cm, 175 cm, 240 cm.

PEDRALI Modus MDB

PEDRALI Modus MDB

Modus – tai modulinė minkštų baldų sistema, pritaikyta verslui. Modus – dviejų pusių minkštasuolis, kurį galima pastatyti patalpos erdvėje.

INCLASS Lapse

INCLASS Lapse

LAPSE yra modulinių sofų dizaino kolekcija, peržengianti klasikinę laukimo zonos sėdėjimo koncepciją. Platus siūlomų elementų ir aksesuarų asortimentas bei ypatingas modulių dizainas leidžia konfigūruoti begalines kompozicijas, paverčiant laukimo zonas bendravimo erdvėmis, kuriose galima laukti ar ilsėtis, rengti susitikimus ar dirbti komandoje ramioje aplinkoje.

INCLASS Escalas

INCLASS Escalas

„ESCALAS“ kolekciją sudaro minkštoji dalis be atlošų ir su jais, porankiais, privačiomis akustinėmis sienelėmis bei staliukais, kuriuos galima lankščiai derinti skirtingomis kombinacijomis, norint sukurti tradicines sofas ar sudėtingas modulines formas. Yra galimybė pasirinkti kojų dizainą. Šios sofų kombinacijas galima pritaikyti tiek privačiame tiek viešajame sektoriuje.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi