Esė SPA

Projektui kelti reikalavimai: sėkmingai ir greitai įgyvendinti projektą.
Kategorija
Viešbutis
Vieta
Birštonas
Data
2021 pavasaris
Autorius
Klientas
Plotas
40 kambarių
Fotografija
Giedrė Baltrūnaitė

Kiekvienas mūsų „RB Solutions“ profesionalių interjero specialistų komandos įgyvendinamas projektas yra unikalus. Išskirtinis buvo ir išmanaus, savitarna pagrįsto, modernius standartus atitinkančio, „tūkstantmečio“ kartos atstovųgyvenimo būdui ir poreikiams pritaikyto „Esė Hotel SPA & Gastrobar“ interjero dizaino įgyvendinimas Birštone.

Tai vienas pirmųjų SPA viešbučių, kuris tikslingai skirtas jaunajai kartai. Pastaroji vis labiau rūpinasi gera savijauta, vertina sveiką ir subalansuotą gyvenimo būdą, atsakingą ir sąmoningą vartojimą bei unikalią ir natūralią kokybę, kuri yra racionali. Tokio tipo viešbučiui labai svarbi gyvybinga aplinka ir savitumas, tad įgyvendinant naująjį viešbučio interjero dizainą buvo stengiamasi nesikartoti, pabrėžti originalumą, kurti smagias, ar net šokiruojančias erdves ir tuo pačiu prisitaikyti prie esamo pastato konstrukcinių galimybių.

Buvo kurtas šiuolaikiškas, bet tuo pačiu ir harmoningas interjeras, kurio tikslas – nustebinti svečią individualumu bei pabrėžti aplinką, kurioje išryškėja ryšys su gamta. Viešbutį iš visų pusių supantys kurorto pušynai, matomi pro visųkambarių langus, bei Nemunas daro šią poilsio vietą ypatingą.

Priešingai nei įprastuose viešbučiuose, „Esė“ viešbučio kambariai (kurių pasirinkimui yra net 40) buvo drąsiai suprojektuoti skirtingomis tematikomis, išpildytomis ryškių spalvų, formų, medžiagų ir šviesų dizaino pagalba. Kartu sumūsų ilgamečiais partneriais Riešės Baldai suprojektavome ir pagaminome nestandartinius baldinius sprendimus, pagyvinančius viešbučio interjerą ir nuotaiką.

Naujasis „Esė“ viešbučio interjeras buvo kurtas taip, kad kiekvieną kartą čia atvykęs klientas galėtų pasijausti vis kitaip ir likti maloniai nustebintas, taip kuriant savo naujo poilsio naują istoriją viešbutyje. Viešbutyje sėkmingai įgyvendinti novatoriški dizaino sumanymai vilioja svečius įamžinti prisiminimus ir jais dalintis.

Kaip teigia viešbučio savininkai Rūta ir Vytenis Zalagos, pasirinktas viešbučio pavadinimas „Esė“ glaudžiai susietas su naujais potyriais ir jausmais, su poilsiu ar atostogomis kitokioje aplinkoje, pabėgimu nuo kasdienybės. Tai garantija, kad ilsėsiesi ir gyvensi neįspraustas į jokius rėmus. Skirkite laiko tokiai patirčiai ir Jūs!

Panašūs projektai

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus, įgyvendintus įvairiose pasaulio vietovėse

Mūsų projektai

Aptarkime Jūsų projektą

Jei norite pakalbėti apie savo būsimą interjero projektą ar sužinoti daugiau apie mūsų interjero dizaino studiją, kviečiame susisiekti!

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi