Scholler

Kelti reikalavimai: kaina. Naudotas veliūras, suteikiantis interjerui elegancijos ir prabangos jausmą. Gaminome minkštus baldus, reklaminius stendus. Projektas buvo kuriamas pagal Scholler brandbook’ą.
Kategorija
Restoranas / kavinė
Vieta
Kaunas
Data
2021 gegužė
Autorius
RB Solutions
Plotas
75 m2
Fotografija
Giedrė Baltrūnaitė

Ir kas galėtų paneigti, kad ledainė yra universali laiminga vieta, nes juk ten visuomet galima tikėtis surasti tokį ledų skonį, kuris patenkins net ir didžiausią smaližį. Ledų gamintojai ne tik neriboja savo vaizduotės kurdami naujus ledų skonius, bet ir laikosi to paties požiūrio į savo parduotuvių dizainą.

Pristatome Jums vieną „skaniausio“ dizaino ledainių Lietuvoje, kurią projektavo ir įgyvendino mūsų interjero specialistų komanda. Šios Kaune įsikūrusios ledainės projektas buvo paremtas trimis esminiais reikalavimais: taupesniu biudžetu, artimu ledų „Schöller“ prekės ženklo identitetui dizainu ir ribotu laiku įgyvendinimui.

Vystant riboto biudžeto projektą akcentu tapo interjero įrengimui naudojamos medžiagos. Tikslingas pastarųjų parinkimas leido užtikrinti aukštos kokybės galutinį rezultatą.

Projektavimo tikslas buvo sukurti išskirtinę ledų parduotuvę, kuri kviestų pabėgti nuo gyvenimo suvaržymų ir įtampų. Mūsų komanda džiaugėsi galėdama sukurti jaukią, šeimai pritaikytą erdvę, įkvėptą „Schöller“ prekės ženklo identiteto elementų ir su kruopščiai apgalvotais medžiagiškumo sprendimais. Lankytojai buvo kviečiami pasimėgauti ledais kontrastingomis spalvomis ir geometrinėmis formomis išsiskiriančioje vietoje. Visi ledainės interjero elementai ir baldai buvo sukurti ir pagaminti specialiai šiam projektui kartu su mūsų ilgamečiu partneriu „Riešės baldais“.

Panašūs projektai

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus, įgyvendintus įvairiose pasaulio vietovėse

Mūsų projektai

Aptarkime Jūsų projektą

Jei norite pakalbėti apie savo būsimą interjero projektą ar sužinoti daugiau apie mūsų interjero dizaino studiją, kviečiame susisiekti!

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi