Lunch Up

Kelti reikalavimai: kokybė, laikas, praktiškos ir tvirtos medžiagos, kurios atlaikytų žmonių srautą. Keblumai: Baldų adaptavimas prie erdvės paskirties. Naudotos medžiagos: juodas MDF, veliūras, gobelenas, HPL (šiuo metu itin madingas terrazzo dekoras), juodas metalas, LMDP, betono tekstūra. Įdomi info: vietoje atskirai montuojamų briuselių sumanėme pagaminti skydus, ant kurių būtų jau suklijuoti briuseliai. Taip yra lengviau montuoti, sutaupėme laiko ir pinigų. Klientai labai džiaugėsi, kad viską gavo laiku.
Kategorija
Restoranas / kavinė
Vieta
Vilnius
Data
2020
Autorius
Jekaterina Kazmazovskaja
Plotas
200 m2
Fotografija
Giedrė Baltrūnaitė

Poilsis, net ir darbo dienos eigoje, yra būtinas, ypač norint pasiekti gerus rezultatus. Neabejotina ir tai, kad pietųpertrauka jaukioje aplinkoje visuomet kokybiškesnė ir efektyvesnė!

Vienai didžiausių maitinimo sektoriaus dalyvių „Amber Food“ grupei priklausančio dienos pietų restorano „Lunch Up“ projektą Vilniuje įgyvendinome kartu su interjero autore Jekaterina Kazmazovskaja. Restoranas įsikūrė įspūdingame daugiafunkciniame verslo centre U219, kuris dėl fasade esančio akcento – horizontalaus ovalo – populiariai vadinamas Šeškinės akimi.

Minimalistiniam, erdviam, bet jaukiam restorano interjerui sukurti buvo naudojamos tipinės pastato interjero medžiagųpaletės ir, žinoma, itin aukštos kokybės, praktiškos medžiagos: juodos MDF plokštės, veliūras, gobelenas, kompaktiškos HPL (su itin populiariu terrazzo dekoru) plokštės, juodas metalas, laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), betono tekstūra. Kartu su savo ilgamečiais partneriais – #RiešėsBaldai – naujajam restoranui suprojektavome ir pagaminome nestandartinius baldus. Buvo pritaikyti individualūs sprendimai, atitinkantys architektų, užsakovo ir mūsų įmonės projektuotojų pastangas.

Per visus savo gyvavimo metus „RB Solutions“ patyrusių interjero specialistų komanda yra įgyvendinusi ne vienąrestoranų, kavinių, viešbučių, sveikatingumo ir laisvalaikių kompleksų projektą. Kaskart siekiame ne tik išpildyti klientųidėjas, bet ir, remdamiesi savo ilgamete tarptautinių projektų patirtimi, viršyti visus projektui keliamus lūkesčius.

Panašūs projektai

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus, įgyvendintus įvairiose pasaulio vietovėse

Mūsų projektai

Aptarkime Jūsų projektą

Jei norite pakalbėti apie savo būsimą interjero projektą ar sužinoti daugiau apie mūsų interjero dizaino studiją, kviečiame susisiekti!

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi