Hanner

Mūsų idėjos ir generavimas. Klientai buvo išsirinkę tik konkrečias spalvas. Reikalavimai: gera akustika, gražus vaizdas, ilgaamžiškumas, spalvų atitikimas. Naudota medžiaga: dažytas porolonas.
Kategorija
Ofisas
Vieta
Vilnius
Data
2020 gruodis
Autorius
RB Solutions
Plotas
±30 m2
Fotografija
Giedrė Baltrūnaitė

Modernūs biurai planuojami maksimaliai išnaudojant kiekvieną metrą, kad visas plotas būtų tinkamas darbui. Visgi šiuolaikiškos verslo patalpos neįsivaizduojamos be tinkamai įrengtų akustinių (arba kitaip tylos) kambarių – funkcionalaus sprendimo, sukuriančio atskiras privačias zonas, kai reikia ramios ir tylios erdvės, už kurios sienų liktų biurui įprastas triukšmas.

Kviečiame pasižvalgyti po „Hanner“ – investicinių nekilnojamo turto projektų plėtros lyderės Lietuvoje – biuro patalpose įrengtus akustinius sprendimus, kuriuos nuo idėjos iki jos įgyvendinimo atliko mūsų – „RB Solutions“ – komanda. Geram akustiniam interjero komfortui, subtiliam, stilingam ir ilgaamžiam sprendimui įgyvendinti buvo pasirinktas puikiomis garso sugerties savybėmis pasižymintis aukštos klasės faktūrinis akustinis porolonas su stipriai iškilusiu reljefu, kuris buvo dažomas kliento pageidauta spalva.

Tinkamai suprojektuotos biuro patalpos ar kitos viešosios erdvės padeda darbuotojams užmegzti socialinius ryšius, gerina informacijos sklaidą ir įsisavinimą, tiesiogiai įtakoja įmonės darbą. Statistiškai kone 70% darbo pasitarimų vyksta vos kelių asmenų grupėse, tad siekiant kuo geresnių darbo rezultatų kiekviename biure tiesiog būtina gera garso izoliacija. Inovatyvūs sprendimai ir akustinėse darbo erdvėse naudojamos garsą sugeriančios medžiagos užtikrina akustiškai malonią aplinką rengti planuotus ar spontaniškus susitikimus, suteikia darbuotojams privatumo jausmą, ir tuo pačiu garantuoja reikiamą garso izoliaciją išorėje, taip netrikdant netoliese esančių kitų darbuotojų ar klientų.

Akustinių sprendimų biurams gali būti pačių įvairiausių – nuo akustinį komfortą sukuriančių panelių ar stalų pertvarų, iki garsą pilnai izoliuojančių tylos kambarių. „RB Solutions“ komanda visada siekia atsakingai projektuoti žmogaus darbo aplinką, keliant jo gyvenimo kokybę. Susisiekite su mumis jei norite atnaujinti savo biuro erdvę ir Jūs!

Panašūs projektai

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus, įgyvendintus įvairiose pasaulio vietovėse

Mūsų projektai

Aptarkime Jūsų projektą

Jei norite pakalbėti apie savo būsimą interjero projektą ar sužinoti daugiau apie mūsų interjero dizaino studiją, kviečiame susisiekti!

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi