Manga

Esminiai kliento reikalavimai buvo, kad interjeras būtų jaukus, atitiktų restorano siūlomą rytietišką valgiaraštį, restorane būtų daug žalumos. Reikėjo suprojektuoti patogų maisto atsiėmimo tašką. Staliukai turi būti jaukūs ir patrauklūs. Buvo pasirinktas kelių interjero stilių mišinys: urbanistinis, rytietiškas, šiuolaikiškas. Keblumas: virtuvės baldų projektavimas. Mes kūrėme lentynas, minkštasuolius, atviros virtuvės ir baro baldus, staliukus.
Kategorija
Restoranas / kavinė
Vieta
Vilnius
Data
2021 ruduo
Autorius
RB Solutions
Plotas
204 m2
Fotografija
Giedrė Baltrūnaitė

Azijiečių posakis teigia, kad geriau vieną kartą pačiam pamatyti, nei tūkstantį kartų išgirsti. Visus norinčius pažinti, paragauti ir atrasti vis kažką naujo nuoširdžiai kviečiame apsilankyti viename mūsų projektų – Pan-Asian stiliaus restorane „Manga“, kuris 2021 m. rudenį atvėrė duris Vilniuje, šeimos traukos centre Vilnius Outlet. Restoranas „Manga“ neabejotinai leis saugiai ir paprastai nusikelti į pietryčių Aziją bei pasinerti į neišragautų tolimųjų rytų virtuvės skonių platybes.

Norint sukurti jaukų, žalumos nestokojantį bei tuo pačiu atitinkantį restorano „Manga“, siūlančio pietryčių Azijos virtuvės patiekalus, įvaizdį buvo pasirinktas net kelių interjero stilių mišinys: urbanistinis – kad tiktų prekybos centro kontekste, rytietiškas – kad prekybos centro lankytojams interjeras lengvai perteiktų, koks tai restoranas ir būtųkuriama norima nuotaika, bei šiuolaikiškas – kad apjungtų ir prigesintų kitus du naudojamus interjero stilius.

Baldų projektavimas – viena sudėtingiausių restorano „Manga“ interjero projektavimo dalių. Modeliuojant baldus buvo numatyta daug įvadų, dekoracijų, įvairių funkcijų, reikalingų restorano darbuotojams, o kai kurias baldines konstrukcijas buvo numatyta iškelti net iki lubų. Visą tai suderinti ir padaryti baldus tiek nepriekaištingai funkcionalius, tiek estetiškai patrauklius buvo gan kompleksiška užduotis, privertusi kaip reikiant pasukti galvas mūsų visą „RB Solutions“ komandą.

Įgyvendinant šį „RB Solutions“ projektą, vėl pasitarnavo mūsų ilgametė partnerystė su „Riešės Baldais“. Partneriųdėka buvo sukurti ir pagaminti unikalūs atviros virtuvės ir baro baldai, staliukai, lentynos bei minkštasuoliai. Kiti partneriai, pagelbėję su šio interjero projekto įgyvendinimu:

  • Baldinės plokštės iš „Trukmė“
  • Tekstilė iš audinių gamintojo „Audėjas“
  • Natūralūs stabilizuoti augalai iš „Gaja Décor Group“

Panašūs projektai

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus, įgyvendintus įvairiose pasaulio vietovėse

Mūsų projektai

Aptarkime Jūsų projektą

Jei norite pakalbėti apie savo būsimą interjero projektą ar sužinoti daugiau apie mūsų interjero dizaino studiją, kviečiame susisiekti!

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi