Sporto klubas „Lemon Gym“

Reikalavimai: kokybė, greitis, kaina, lankstumas. Keblumai: jie dažniausiai iškyla montavimo metu. Pavyzdžiui, šiame projekte naudota daug veidrodžių dideliais gabaritais, kuriuos reikia labai atsargiai transportuoti ir saugiai sumontuoti. Tačiau iškilusias problemas operatyviai sprendžiame su komanda. Naudotos medžiagos: juodas metalas, plokštės (ir jų jungimas kampu), veidrodžiai, paslėptas LED apšvietimas, LED užrašai, spalvingi audiniai minkštiesiems baldams. Iš baldų gaminome recepcijos stalą, baro stalą, metalo dekorą, fotelius, baro kėdes, staliuką prie fotelių. Įdomi informacija: sumontuota apie 30 m ilgio veidrodžių (tai yra apie 60 m2)
Kategorija
Visuomeninė erdvė
Vieta
Kaunas
Data
2021
Autorius
Linas Mackevičius
Plotas
1400+ m2
Fotografija
Giedrė Baltrūnaitė

Tiesa, kad tinkama apranga būtina kokybiškam sportui, bet ne mažiau svarbi ir aplinka, kad aktyvus laisvalaikis teiktųišties gerų emocijų. Kokybiškas sporto klubo interjeras gali ne tik padidinti energingumą, bet ir pačią motyvaciją judėti daugiau.

Per visus savo gyvavimo metus „RB Solutions“ patyrusių interjero specialistų komanda yra įgyvendinusi ne vienąsporto klubų, baseinų, viešbučių, sveikatingumo ir laisvalaikių kompleksų projektą. Kaskart siekiame ne tik išpildyti klientų idėjas, bet ir, remdamiesi savo ilgamete tarptautinių projektų patirtimi, viršyti visus projektui keliamus lūkesčius.

Daugiau nei 1400 kvadratinių metrų sporto klubo „Lemon Gym“ projektą įgyvendinome kartu su interjero autoriumi Linu Mackevičiumi. Lanksčiai, operatyviai ir, svarbiausia, užtikrinant aukštą kokybę buvo sukurtas modernus, stilingas ir patogus bet kokio amžiaus sporto aistruoliui interjeras.

Kuriant inovatyvų ir drąsų sporto klubo „Lemon Gym“ interjerą buvo siekiama ne tik funkcionalumo, bet ir optimizmo dozės klubo klientams. Klubo aplinka turi leisti atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, įkvėpti ir motyvuoti.

Sporto klubo lankytojus traukia stipriomis formomis, veržliais kontrastais ir moderniomis medžiagomis sukurtas šiuolaikiškas industrinio stiliaus interjeras. Jam įgyvendinti pasitelkta nemažai mūsų projektuotų ir gamintų metaliniųdekoro detalių, baldų, patvarių, greitai nenusidėvinčių skirtingų bet tarpusavyje darnų žaismą ir pozityvią atmosferąkuriančių apdailos medžiagų. Kiek netikėtai industrinio stiliaus interjere panaudoti medžio akcentai grindims ir kai kuriems baldams padeda sukurti šiltesnę, jaukesnę, paperkančią erdvę.

Ypatingas dėmesys skirtas ir apšvietimui: čia jis tikslingai suplanuotas, suderinant skirtingas – funkcines ir akcentines – apšvietimo grupes; papildomai įgyvendintas paslėptas LED apšvietimas veidrodžiuose, LED užrašai.

Kitas svarbus interjero elementas – veidrodžiai. Kuriant sporto klubo „Lemon Gym“ interjerą naudota daug dideliųgabaritų veidrodžių. Viso jų buvo sumontuota net apie 60 m2. Veidrodžiai ne tik leidžia sportuojantiems geriau kontroliuoti savo judesius ir užtikrinti, kad juos atlieka teisingai, bet ir suteikia patalpoms didesnės erdvės pojūtį, atspindi šviesą.

Patogumas – vienas iš kertinių akcentų, kuriuo remiantis buvo kuriamas sporto klubo „Lemon Gym“ interjeras. Daug dėmesio skirta ne tik sportui skirtoms patalpoms, bet ir persirengimo kambario detalėms. Dažnai sporto klubo savininkų ir interjero dizainerių pamirštama, kad sporto klubo nariai ir šioje patalpoje nori jaustis saugiai bei patogiai. „Lemon Gym“ klubo lankytojams buvo suprojektuotos ir įgyvendintos stilingos, erdvios, gerai apšviestos persirengimo zonos su mažesnėmis ir didesnėmis spintelėmis asmeniškai vienam žmogui. Visa tai neabejotinai gali prisidėti prie kliento patogumo ir pasitenkinimo sporto klubu.

Panašūs projektai

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus, įgyvendintus įvairiose pasaulio vietovėse

Mūsų projektai

Aptarkime Jūsų projektą

Jei norite pakalbėti apie savo būsimą interjero projektą ar sužinoti daugiau apie mūsų interjero dizaino studiją, kviečiame susisiekti!

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi