QUINTI Point

QUINTI Point

Point yra minkštuolių kolekcija, turinti didelį įvairių dydžių ir spalvų pasirinkimą. Pufai pasižymi minkštomis formomis, galinčiomisneoficialiai ir linksmai piešti kolektyvinę ar buitinę aplinką tiek viduje, tiek išorėje. Matmenys, forma ir spalvos paverčia jį dizaino objektu, kurį galima lengvai pritaikyti pasirenkant iš daugelio galimų apdailos medžiagų ir spalvų. Tinka laukimo ir susitikimų vietoms, jį galima naudoti […]

QUINTI Hip

QUINTI Hip

Novatoriška kriauklės formos kėdė skirta laukti ir atsipalaiduoti. Siūlomas vieno elemento platus ir patogus atlošas, užtikrinantis aukšto lygio privatumą ir akustines savybes. Dešinysis porankis turi staliuko funkciją. Galima įsigyti su baltu arba juodu metalo rėmu. Galimybė rinktis kitokio tipo kojas.

QUINTI Amelie

QUINTI Amelie

Minkštos ir aptakios „Amelie“ linijos yra patobulintos „Comfort“ versija, kuri, kaip nurodo pavadinimas, siūlo precedento neturintį komfortą. Horizontalios susiuvimo linijos, einančios per atlošą, rodo paminkštinimo storį, o pasirinkimo galimybių įvairovė ir chromuoti porankiai paverčia „Amelie“ rafinuotu ir nesenstančiu dizaino elementu.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi