VONDOM Africa

VONDOM Africa

Africa kolekcija turi didelį pasisekimą, tad kolekcija pradėta pildyti skirtingo aukščio kėdėmis. Į ją įeina uždaros, atviros kėdės, bei baro ir pusbario kėdės. Kėdės yra lengvos, pagamintos iš stiklo pluošto bei plastiko, su dujų užpildu. Jos lengvai kraunamos viena ant kitos, tad patogu kavinėms, kur reikia dažnai sandėliuoti kėdes. Kėdės yra iš perdirbto plastiko, kuris […]

VONDOM Brooklyn

VONDOM Brooklyn

Brooklyn tai modernaus ir nesenstančio dizaino kėdžių kolekcija. Pagaminta iš plastiko bei stiklo pluošto, galima rinktis iš kelių spalvų. Kolekcijoje yra ir žema kėdė.

VONDOM Wall Street

VONDOM Wall Street

Urbanistinio dizaino kėdė pritaikyta naudojimui tiek viduje tiek lauke. Pagaminta iš plastiko bei stiklo pluošto, galima rinktis iš kelių spalvų.

VONDOM Delta

VONDOM Delta

Delta kėdės naudojamos tiek viduje tiek lauke. Kėdės konstrukcijoje yra aliuminio, todėl kėdė yra ypač atspari lauko oro sąlygoms. Kėdės lengvai kraunamos viena ant kitos. Galimos įvairios spalvų parinktys.

VONDOM Love

VONDOM Love

Kėdė sukurta ikvėpta meilės. Aptakios formos leidžia jaustis saugiai ir jaukiai. Šios kėdės tinka tiek viduje tiek išorėje. Kėdės gaminamos iš spalvoto perdirbto plastiko.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi