MDD Linea

MDD Linea

Minimalistinis priėmimo stalas Linea yra universalus ir daug kur pritaikomas stalas. Linea turi įvairių modulių, kuriais galima susirinkti tokį stalą, kokio jums reikia. Stalas turi led pašvietimą iš apačios. Didesni L ar U formos stalai jungiami kampu.

MDD Tera

MDD Tera

Klasikinis ir nesenstantis recepcinis stalas. Stalas yra modulinis, galintis turėti tik aukštą dalį, arba klientams priimti žemą stalą. Galima pasirinkti iš kelių spalvų. Stalas turi priėmimo staliuką, kurid yra dengtas HPL, gali turėti paslėptą led pašvietimą. Didelė galimybė kombinuoti priėmimo stalą pagal reikiamą erdvę.

MDD Organic

MDD Organic

Paprasta struktūra ir organinės formos dekoras. Tai modulinis priimamojo stalas, turintis led pašvietimą, efektui įgauti, galimas RGB pašvietimas. Ant stalviršio vietomis montuojamas stiklas, švarai ir ilgalaikiškumui palaikyti.

MDD Ovo

MDD Ovo

Mažas bet praktiškas priėmimo stalas, leidžiantis aptarnauti tiek atsistojusį tiek sėdintį klientą. Ovo tai vietą taupantis sprendimas, jeigu reikia priėmimo stalo.

MDD Foro

MDD Foro

Priimamojo baldo kompozicija leidžia baldą naudoti keliais lygiais. Priekyje montuojamas organstiklis, kuris turi keletą splavų pasirinkimų, darbo stalo medžiagiškumą galima rinktis ir dviejų variantų, tamsaus riešutmedžio imitacijos arba balto laminato.

MDD Alpa

MDD Alpa

Tai akį traukiantis priėmimo stalas, tinkantis įvairioms verslo erdvėms. Priėmimo fasadus galima rinktis iš keletos variantų, tarp jų ir metalo ar veidrodžio. Tai modulinis priėmimo stalas, tad pritaikyti galima betkokio dydžio erdvei.

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi