Kavos draugas

„Pagrindinis šio projekto keblumas buvo sukurti naują interjero konceptą remiantis senų prekybos taškų stilistika. Tai lyg naujas senas veidas, kuris turi būti atpažįstamas iš detalių, bet kartu klientas turi jausti atsinaujinusį įmonės veidą ir prekybos vietas. Kebli užduotis buvo sudėlioti konkrečias prekes į tam skirtas lentynas, parinkti augalus, aksesuarus ir juos taipogi suprojektuoti į konkrečias lentynas. Vizualizacijos turėjo būti labai geros kokybės, nes jose atsispindėjo visi elementai ir jų išdėstymas prekybinėje erdvėje. Buvo svarbu išieškoti spalvas – dauguma prekių yra ganėtinai spalvotos, tad prekybinius stendus ir lentynas reikėjo projektuoti iš tokių medžiagų, kurios neprimargintų interjero dar labiau, o prekes paryškintų ir išskirtų iš interjero. Medžiagos: gobelenas, juodas metalas, LMDP, MDF, LED apšvietimas. Gaminome salas, recepciją, prekybinius stendus, metalinius vazonus, lentynas.”
Kategorija
Parduotuvė
Vieta
Vilnius
Data
2021 ruduo
Autorius
RB Solutions
Plotas
120 m2
Fotografija
Giedrė Baltrūnaitė

Šviežiai „skrudintas“ ir kokybiškos kavos aromatu prisodrintas „RB Solutions“ projektas. Metams pasibaigus visuomet apžvelgiame savo nuveiktus darbus. Vienas jų – 2021 metų rudenį įgyvendintas naujasis „Kavos draugas“ interjero konceptas. Nors ir kupinas iššūkių, „RB Solutions“ komandai šis projektas tikrai vienas iš įsimintiniausių! Juk, nors ir keblu, kiekvienam profesionaliam interjero dizaineriui tikrai įdomu žaisti su interjero, prekybinių stendų, lentynų medžiagų spalvomis bei tekstūromis, parinkti aksesuarus ar net augalus ir viską suprojektuoti į visumą, leidžiančią dar labiau išskirti tokias spalvingas tikrų kavos gurmanų mėgstamas prekes.

Interjerui kartu su mūsų partneriais – „Riešės Baldai“ – buvo sukurti unikalūs prekybiniai stendai, lentynos, salelės, priimamojo stalai, metaliniai vazonai. Taip pat buvo parinkti mūsų tiesiogiai atstovaujamo garsaus Lenkijos inovatyvių ir funkcionalių biuro baldų gamintojo – „MDD“ – sofa ir foteliai „Grace sofa“. Prie pastarųjų buvo priderinti ir kiti mūsų tiesiogiai atstovaujamų baldų gamintojų interjero elementai: olandų „DeVorm“ išskirtinių formų „Musette“ ir italų „Pedrali“ modernieji „ikon“ staliukai.

P.S. Džiaugiamės šiuo dar vienu sėkmingai įgyvendintu interjero projektu prekybinei įmonei. Tuo pačiu galime pasigirti, kad ir apie kokybišką kavą bei jos aksesuarus, kurie paskutiniu metu itin svarbūs ir neatsiejami tiek privačios, tiek visuomeninės paskirties interjeruose, po šio projekto taip pat daugiau išmanome. Už tai esame be galo dėkingi „Kavos draugas“ komandai!

Panašūs projektai

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus, įgyvendintus įvairiose pasaulio vietovėse

Mūsų projektai

Aptarkime Jūsų projektą

Jei norite pakalbėti apie savo būsimą interjero projektą ar sužinoti daugiau apie mūsų interjero dizaino studiją, kviečiame susisiekti!

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi