Širvintų sporto centras

Kelti reikalavimai: modernumas, estetiškumas, praktiškumas, šiuolaikiškumas. Reikėjo išspręsti ergonomiką, erdvės funkciją, žinant kad bus dideli srautai žmonių, tad ir medžiagos dėl to turi būti atsparios. Naudotos medžiagos: Dažytas MDF, metalizuoti paviršiai, dirbtiniai augalai, tūrinės šviečiančios raidės. Gaminome barą, namuką, registratūrą, šviestuvus… Šį projektą derinome kartu su Širvintų mere, kuri mumis labai pasitikėjo ir palaikė visus mūsų sprendimus, davė laisvę kūrybai.
Kategorija
Visuomeninė erdvė
Vieta
Širvintos
Data
2019 ruduo
Autorius
RB Solutions
Plotas
242 m2
Fotografija
Giedrė Baltrūnaitė

2019 m. rudenį buvo baigtos Širvintų sporto komplekso statybos, o po metų buvo atidarytas ir naujame centre įrengtas baseinas su pirtimis, sūkurine vonia, persirengimo kambariais, dušais. Džiaugiamės, kad prie šio naujojo sporto komplekso darbų prisidėti buvo pasirinkta ir mūsų – RB Solutions – komanda.

Širvintų miesto vardas Lietuvos sporto bendruomenėje yra gerai žinomas jau daugelį dešimtmečių. Nuo pat 2015 m., kai pirmą kartą buvo išrinkta Širvintų rajono savivaldybės mere, Živilė Pinskuvienė drauge su visa komanda formavo, plėtojo ir nuosekliai siekė vizijos, kad Širvintų kraštas turi būti atviras, aktyvus ir sportiškas miestas. Atsižvelgiant į visuomenės poreikius, siekiant skatinti rajono gyventojų aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, siekti aukštų sportinių rezultatų gimė ir naujojo sporto komplekso projektas.

Per visus savo gyvavimo metus „RB Solutions“ patyrusių interjero specialistų komanda yra įgyvendinusi ne vieną sporto klubų, baseinų, viešbučių, sveikatingumo ir laisvalaikių kompleksų projektą. Kaskart siekiame ne tik išpildyti klientų idėjas, bet ir, remdamiesi savo ilgamete tarptautinių projektų patirtimi, viršyti visus projektui keliamus lūkesčius. Širvintų sporto komplekso projektą derinome kartu su miesto mere, kuriai esame itin dėkingi už pasitikėjimą ir suteiktą kūrybinę laisvę.

Kurdami modernaus, estetiško ir šiuolaikines dizaino tendencijas atitinkantį sporto komplekso interjerą, stengėmės užtikrinti tiek erdvės ergonomiškumą, tiek jos praktiškumą – būtinus reikalavimus itin dideliu srautu pasižyminčioms vietoms. Interjerui sukurti naudojome dažytas MDF, metalizuotus paviršius, dirbtinius augalus, tūrines šviečiančias raides… Be savo kurtų ir kartu su ilgamečiu partneriu „Riešės Baldai“ pagamintų baldų ir interjero elementų barui, registratūrai, poilsio erdvėms, parinkome ir mūsų tiesiogiai atstovaujamo garsaus Lenkijos inovatyvių ir funkcionalių baldų gamintojo „VANK“ minkštasuolius.

Atsinaujinusi sporto erdvė mieste – ilgai laukta šventė visiems aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Šiandien Širvintų sporto kompleksas dar paprasčiau motyvuoja aktyviai sportuoti ir kokybiškai leisti laisvalaikį ne tik širvintiškius, bet ir už 45 km nutolusio Vilniaus gyventojus, o pats Širvintų miestas turi dar didesnes galimybes kviesti kaimynus, organizuoti sporto turnyrus ir varžybas tiek Lietuvos, tiek tarptautiniu mastu.

Panašūs projektai

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus, įgyvendintus įvairiose pasaulio vietovėse

Mūsų projektai

Aptarkime Jūsų projektą

Jei norite pakalbėti apie savo būsimą interjero projektą ar sužinoti daugiau apie mūsų interjero dizaino studiją, kviečiame susisiekti!

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi