Tops

Projektui keltas reikalavimas: gaminti greitai ir pigiai. Reikėjo padirbėti su konstrukcijų stabilumu, jų tvirtinimais į lubas. Interjere akcentuojamas žalvaris.
Kategorija
Parduotuvė
Vieta
Vilnius
Data
2021 rugsėjis
Autorius
Klientas
Plotas
±450 m2
Fotografija
Giedrė Baltrūnaitė

Esame prisidėję prie daugelio prekybinių plotų ir parduotuvių koncepcijos kūrimo, interjero dizaino bei įrengimo projektų Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Kai kurie jų buvo nemenkas iššūkis. Štai pirmaujančios prabangos prekių parduotuvės Baltijos šalyse „Tops!”, prekiaujančios daugiau nei 100 pasaulyje pripažintų prabangos prekių ženklų, įrengimui Vilniaus senamiesčio širdyje turėjome vos keletą mėnesių.

Anksčiau tose pačiose patalpose buvusios parduotuvės konceptą buvo stengiamasi kuo labiau pritaikyti naujai parduotuvei įtvirtinant naujas konstrukcijas. Kartu su savo ilgamečiais partneriais „Riešės Baldai“ pagaminome atnaujintam parduotuvės dizainui pritaikytus prekybinius baldus ir kitus nestandartinius interjero elementus. Jų gamybai, kaip įprasta, naudojama daug skirtingų medžiagų: LMD baldinės plokštės, MDF, fanera ar medis konstrukcijoms, grūdintas stiklas ekspozicijai, apšvietimo sistemos, metalas (šio projekto vienas pagrindinių akcentų – žalvaris) ir kt., kurios apjungiamos į vieną baldų kompleksą.

Čia ir slypi kone didžiausias iššūkis – suderinti daug skirtingų medžiagų tarpusavyje, įgyvendinti projektą taip, kad jis būtų patrauklaus dizaino ir, tuo pačiu metu, kuo funkcionalesnis, t.y., talpintų norimą produkcijos kiekį; padarytų produktus lengvai matomus klientui; kad visos zonos būtų funkcionalios, tinkamai apšviestos ir t.t. Visus šiuos ir kitus reikalavimus atsakingai, renkantis nešabloniškus ir net drąsius interjero sprendimus, stengiamės įgyvendinti kiekvieną kartą projektuojant prekybinius plotus bei parduotuves ar gaminant tos paskirties baldus.

Panašūs projektai

Peržiūrėkite mūsų naujausius projektus, įgyvendintus įvairiose pasaulio vietovėse

Mūsų projektai

Aptarkime Jūsų projektą

Jei norite pakalbėti apie savo būsimą interjero projektą ar sužinoti daugiau apie mūsų interjero dizaino studiją, kviečiame susisiekti!

Pasidalinkite savo norais su mumis

* Pažymėti laukeliai yra privalomi